o mnie ….

Cześć wszystkim 🙂

 

Jestem Magda, trzydziestokilkuletnia żona i mama małej łobuzicy, a do tego zdeklarowana książkoholiczka, niestety, albo i stety bez możliwości porzucenia swojego nałogu. 🙂

Czytam, a przynajmniej się staram wszystko oprócz poezji. Jednak najbardziej lubię kryminały i no cóż jak to kobieta – romanse. Za każdym razem książka to dla mnie nowo poznany przyjaciel i jego historia. A z przyjaźniami jak to w życiu, jedni są jednorazowi a inni zostają z Tobą na zawsze. Nie ograniczam się tylko i wyłącznie do nowości, często także zaglądam do „starszej” literatury.

W moim nałogu głównie wspiera mnie moja babcia, która jest książkoholikiem do potęgi entej. Często sama mi podrzuca interesujące tytuły, a nieciekawe mi odradza. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mam swojego prywatnego recenzenta i dobrze mi z tym. Moja babcia już jest słynna w bibliotece i nawet już jej nie mówią do kiedy może oddać książki, bo i tak Pani na pewno przyjdzie wcześniej 🙂.

Sam pomysł pisania o swoich przemyśleniach na temat książek oraz stworzenia strony stworzył mój kochany mąż P. Dla mnie stworzenie czegoś takiego jest jak chińszczyzna połączona ze suahili. Zdecydowanie nie dla mnie świat komputerowców.
Pewnie interesuje Was skąd się wzięła nazwa? Otóż dla mnie sprawa była bardzo łatwa, ponieważ głównie czytam w autobusie. Codziennie jadąc do i z pracy mam średnio 2 godziny czasu, więc jak lepiej można by było go spożytkować jak właśnie na czytanie. I żeby nie było, czytanie w komunikacji miejskiej jest dość ryzykowne, już zdarzyło mi się przejechać swój przystanek i to dwukrotnie 🙂

 

I to tyle…….

 

Jeżeli chcesz pogadać o książkach napisz do mnie 🙂