„Domniemanie niewinności” Whitney G.

Domniemanie niewinności – Oskarżyciel

Andrew Hamilton jest wziętym prawnikiem, który nie traci czasu na dłuższe związki, a noce spędza z poznanymi w sieci przypadkowymi kobietami. Interesują go tylko znajomości bez zobowiązań, które kończą się na jednej kolacji i jednym spotkaniu.

Kiedy pewnej nocy zaczyna konwersację z Alyssą, jest przekonany, że rozmawia z młodą nieatrakcyjną prawniczką, która jest molem książkowym. Andrew myśli, że może jej zaufać i wkrótce dzieli się z nią nie tylko wiedzą, ale i szczegółami swoich podbojów.

Wkrótce na staż do jego kancelarii zgłasza się długonoga blondynka o intrygującym spojrzeniu, która przedstawia się jako Aubrey Everhart i jest 22-letnią studentką prawa. Zszokowany Andrew łączy fakty i rozpoznaje w niej… Alyssę.

Czy to możliwe, aby jedyna kobieta, o której myśli od miesięcy, okazała się podstępną kłamczuchą? Czy Andrew zaufa komuś, kto zawiódł go tak bardzo?

żódło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/domniemanie-niewinnosci-oskarzyciel/#

Domniemanie niewinności – Niewinna

Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa.

Andrew z nikim nie był tak blisko jak z Aubrey i dlatego stara się nie dopuścić jej do przeszłości, która ma pozostać nietknięta i niewidoczna dla nikogo.

Jednak gdy w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, Aubrey zaczyna odkrywać prawdę o Andrew. Na jaw wychodzi coraz więcej kłamstw, które pokazują, że milczenie może być gorsze od prawdy.

Co tak naprawdę wydarzyło się sześć lat temu w życiu Andrew? Czy kłamstwa zniszczą jego związek z Aubrey??

żródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/domniemanie-niewinnosci/

 

Tak na prawdę to nie wiem, co mam napisać, gdyż mam mieszane uczucia co do tych książek. Naczytałam się sporo opinii, gdzie wiele osób zachwalało i polecało je. Więc korzystając ze sposobności, postanowiłam to sprawdzić. Nie mogę powiedzieć, że mi się nie podobały, wręcz chętnie przeczytam następny tom. Natomiast ogromnym zaskoczeniem była dla mnie ich długość, zaledwie 100 kilka stron. Czyta się je szybko, są lekkie i doskonałe na jeden wieczór lub na podróż autobusem do domu. W niektórych momentach były dla mnie zbyt wulgarne ( chyba się starzeje 🙂 ). Pozbawione zbędnych opisów, ale przy tym wciągające. Co do samej historii, to cóż mamy przedstawiony obraz Andrew – niegrzeczny, przystojny prawnik, zmieniający kobiety jak rękawiczki, kierujący się zasadą, że łączy nas tylko seks i nie oczekuj nic więcej. Spędza z kobietami jedną noc. Jednego czego się brzydzi to kłamstwo.

 

„Moje życie zmieniło się wtedy na zawsze, a we mnie coś pękło, rozpadło się, złamało. Wszystko przez kłamstwa – serie bolesnych i niewyobrażalnych kłamstw.”

 

Wszystko zmienia się kiedy los, na jego drodze stawia Aubrey. Młodą i ambitną studentkę prawa i szkoły baletowej. Starającą się połączyć swoją wielką pasję z oczekiwaniami rodziny. Mimo kłamstwa, stała się dla Andrew tą wyjątkową o której nie może przestać myśleć. Za wszelką cenę stara się nie dopuścić jej do swojej przeszłości. Po raz kolejny los, postanawia namieszać w życiu tych dwojga, gdy pojawia się żona Andrew.

Na finał tej historii musimy jeszcze chwilę poczekać poczekać. Wydawnictwo kobiece ogłosiło premierę Domniemanie niewinności. Prawo miłości na 6.06.2018

Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy się nie zmieni, powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno, bo Aubrey się zakochała.

Wydawało się, że wszystko między nimi się układa, ale Andrew wywinął taki numer, że, Aubrey oprócz miłości będzie musiała znaleźć w swoim sercu miejsce na nienawiść, bo nigdy mu nie wybaczy tego, co zrobił.

Andrew jest przekonany, że Aubrey da się zastąpić, więc wpada w wir przypadkowych randek. Jednak każda kobieta, do której chce się zbliżyć, przypomina mu blondwłosą piękność, w której oczach przeglądał się tyle razy. Chociaż wyrzucił Aubrey ze swojego życia, nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo stała się dla niego ważna.

Czy Aubrey da kolejną szansę mężczyźnie, który tak głęboko ją zranił?

Źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/domniemanie-niewinnosci-prawo-milosci/#

Jeżeli lubicie takie historie okraszone erotyzmem, zapraszam do przeczytania.