„Nieczyste zagrania” K. C. Hiddenstorm

Ethan Blackmore zajmuje wysokie stanowisko w mafijnej hierarchii, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że droga na sam szczyt jest przed nim zamknięta. Dlatego postanawia za plecami szefa zrobić interes, który zagwarantuje mu ogromne wpływy, a co za tym idzie – wolność i bezkarność.


Kiedy FBI zaczyna węszyć wokół Blackmore’a, mężczyzna dogaduje się z Judith Knight, tancerką z nocnego klubu Orion. To, co miało być tylko układem za pieniądze, szybko zmienia się w uczucie, a początkowa niechęć przeistacza się w namiętność, która doprowadza do katastrofy…

Źródło opisu: https://muza.com.pl/ebooki/4059-nieczyste-zagrania-ebook-9788328718647.html

Każdy z nas pewnie doskonale zna bajkę o Kopciuszku, prawda? Kto z Was nie oglądał „Pretty Woman” z Richardem Gere i Julią Roberts w rolach głównych? A co byście powiedzieli na książkę, która łączy obie te historie i jest bardzo, bardzo niegrzeczna i pikantna? Właśnie takie interesujące połączenie zaserwowała nam w najnowszej książce K.C. Hiddenstorm.

Autorka zabrała nas na spotkanie z Judith Knight, kobietą, która przez zaciągnięte długi swojego byłego partnera, który ulotnił się szybciej niż mgła, sprzedaje swoje ciało i umila swoim tańcem różnych mężczyzn w domu uciech. Nie o takim życiu marzyła, od zawsze chciała być zawodową tancerką z perspektywami na przyszłość. Jednak los nie okazał się dla niej łaskawy. Jedynie taniec pozostał jej odskocznią od ponurej rzeczywistości. Pewnego dnia, podczas jednego ze swoich występów, Judith zostaje dostrzeżona przez Ethana Blackmora. Ethan nie jest milusim facetem, którego można by było przedstawić rodzicom. Jest bezwzględnym, bardzo niebezpiecznym i nieznoszącym sprzeciwu gangsterem. Ambicja pcha go po sięgnięcie najwyższych szczytów w mafijnej hierarchii. Gdy dostrzega hipnotyzującą i intrygującą tancerkę w jego głowie zradza się pewien plan i to właśnie Judith ma mu pomóc. Czy Judith zgodzi się na pakt z diabłem w ludzkiej skórze? Czy Ethanowi uda się osiągnąć zamierzony cel? Co połączy tę dwójkę?

Muszę przyznać, że to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale jestem pod wrażeniem. Szczerze gratuluję wykreowanych bohaterów. Oboje mają mocne charaktery, są pewni siebie, a do tego pewnie stąpają po ziemi. Mimo iż nie jest to kolejna cukierkowa historia o biednej dziewczynie, którą ratuje przepiękny książę na białym koniu, to ma w sobie to coś. Czyta się ją szybko i lekko, co może trochę dziwić, gdyż sporo w niej brutalności i agresji, naszpikowana jest mocnymi erotycznymi scenami, przy których można dostać wypieków. Nic nie jest delikatne i przesłodzone. Zdecydowanie nie jest to książka dla wszystkich, jednak mnie wciągnęła. Akcja nabierała tempa z każdą kolejną przeczytaną stroną. Dodatkowo w moim odczuciu całość miała nietuzinkowy mafijny klimat, który wyróżnia się na tle innych gangsterskich książek.

Jeżeli szukacie bardzo niegrzecznej wersji Kopciuszka dla dorosłych to z pewnością pozycja dla Was. Mogę Was zapewnić, że zakończenie pozostawia czytelnika w niepewności i ja nie mogę się już doczekać następnego tomu.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Akurat.