„Upadły Diabeł ” Paulina Nowaczyk

Jak bardzo można zmienić się dla miłości?


Paula wraca do Polski, nie wyobraża sobie życia w dwóch krajach. Okazuje się rozstanie z Pakiem nie należy do najlepszych decyzji w jej życiu. Paco natomiast nie daje za wygraną, pragnie ją odzyskać. By to osiągnąć, posuwa się do szaleńczych metod.


Rozstanie, śmierć, ucieczka… Czy ta dwójka będzie potrafiła przetrwać to wszystko i zacząć razem nowy rozdział?


Gorący romans w słonecznej Hiszpanii trwa.


Wsiadasz i lecisz razem z nami?

Źródło opisu: https://www.waspos.pl/pnowaczyk

„Upadły diabeł” to dalsze losy bohaterów, których mieliśmy szanse już trochę poznać w „Hiszpańskim Lucyferze”. W pierwszym tomie tej serii zakochałam się bez reszty. Czy jednak Diabeł skradł również moje serce? O tym już za moment.

Paula i Paco postanowili się rozstać. Wspólnie uzgodnili, że ich romans był jedynie zabawą i miłą odskocznią. Ona świeżo po rozstaniu z długoletniego związku, on zmieniający kobiety częściej niż rękawiczki. Ale czy na pewno była to tylko zabawa? Paula po powrocie z Hiszpanii postanowiła wyjechać nad polskie morze, aby nabrać do wszystkiego dystansu. Probuje przekonać samą siebie, że związek z gorącym Hiszpanem był nic nieznaczącym epizodem, dobrą zabawą i niczym więcej, Mimo tego nie może przestać myśleć o Pacu i z każdym dniem jej tęsknota staje się większa. Za namową swojej przyjaciółki, przyjmuje zaproszenie na spędzenie nadchodzących świąt w Hiszpanii u Olgi i Kima. Chcąc jednak zrobić na złość byłemu kochankowi i nie ukrywajmy, samej sobie, zabiera ze sobą Daniela. Chłopaka, który kocha ją od lat. W teorii plan wydaje się całkiem dobry, niestety życie rządzi się swoimi prawami. Z lotniska odbiera ich nie kto inny jak sam Paco. Diabelski Hiszpan ma tylko jeden cel- udowodnić Paulinie, że jest dla niego wszystkim. Czy dziewczyna jednak da mu szansę? Jak obecność Daniela wpłynie na ich życie? Tego dowiecie się, sięgając po lekturę.

Uwielbiam takie historie, które czyta się jednym tchem. Ta zdecydowanie właśnie do takich należy. Mimo iż ewidentnie jestem fanką Kima i moje serce zostanie wiernie przy nim, to historia upadłego diabełka jest warta przeczytania. Z całą pewnością znajdą się amatorki Paca. Główny bohater to bezpośredni i władczy mężczyzna, niesamowicie otwarty, ale wypowiedzenie dwóch najważniejszych słów jednak nie przychodzi mu łatwo. Wykreowana postać Pauli od początku wzbudziła moją szczerą sympatię, choć długo wzbraniała się nawet przed samą sobą, że Paco jest miłością jej życia.

Autorka zafundowała nam prawdziwą mieszankę wybuchową. W książce znajdziemy wszystko, to co być powinno. Zawirowania miłosne, tajemniczą zbrodnię, ból i cierpienie, wielką miłość i wiele, wiele więcej. Wszystko to okraszone pikantnymi opisami, które nie są w żaden sposób przesadzone i co najważniejsze nie stanowią większości treści. Gwarantowana wspaniała dłuższa chwila z książką. Powiem Wam otwarcie, że już nie mogę się doczekać kolejnej książki o samym Erneście, którego mieliśmy szanse już poznać w obu tomach. Mam nadzieję, że będziecie czekać razem ze mną.

Za zaproszenie do świata gorących Latynosów bardzo dziękuję autorce oraz Wydawnictwu WasPos.