„Costello Brothers. Terror” K.E. December

Nastya Gawriłow, córka szefa rosyjskiej mafii, jest szczęśliwa u boku swojego narzeczonego, Aleksieja. Wszystko zmienia się w dniu, w którym jej ojciec, próbując uniknąć wojny z rodziną Costello, postanawia wydać ją za mąż za najstarszego z braci, Marca. Wściekła i sfrustrowana Nastya wciąż po kryjomu spotyka się z byłym narzeczonym. Jednak z czasem jej niechęć do męża zaczyna słabnąć, a w jej miejsce pojawia się… pożądanie. Namiętny seks przeradza się we wzajemną fascynację, a stąd już tylko krok do prawdziwego uczucia… Tymczasem okazuje się, że ich małżeństwo, zamiast zażegnać wojnę, wywołało nową. Czy uda im się ocalić miłość i jednocześnie pozostać przy życiu?

Źródło opisu: https://zaczytani.pl/ksiazka/costello_brothers_terror,druk

O to właśnie nadszedł…. „Terror”. Ostatnia część świetnej trylogii, o mafijnych braciach Costello, którą to szczerze pokochałam.

Czy nie mogłam się go doczekać?? – oczywiście, że tak!!!!!

Czy był dobry i godny swoich poprzedników?? – no ba!!!!!

Zapraszam na krótką recenzję.

Po zakończeniu „Odwetu”, z resztą tak samo, jak w przypadku pierwszego tomu, autorka zostawiła czytelnika w swoistym „zawieszeniu”. Można było się jedynie domyślać, jak potoczą się losy przystojnych braci. Bardzo lubię takie wprowadzenia do całkiem innej historii, to takie smaczki na sam koniec, chociaż czasami zdarza mi się odczuwać lekką czytelniczą frustrację, bo chciałoby się od razu poznać je do samego końca. Jednak tutaj nie musiałam cierpieć zbyt długo, gdyż cała seria ukazała się na prawdę w dość krótkim czasie, za co jestem niewyobrażalnie wdzięczna. Mimo iż ta mafijna trylogia jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością autorki, to przyznaję, że jestem pod dużym wrażeniem jej pióra, pisze na naprawdę dobrym poziomie. Doskonale wie jak zdobyć serce mafijnej maniaczki, takiej jak ja. Dodatkowo cenie sobie autorkę za to, że zrezygnowała ze zbędnych opisów i niepotrzebnych upiększaczy, przez co niektóre książki stają się ciężkie i trudne do przebrnięcia. Już wiem, że w ciemno i z przyjemnością poznam inne jej książki.

„Terror” jest idealnym podsumowaniem i świetnym zamknięciem całej serii. Wszystko toczy się dynamicznie i sprawnie. Mimo iż małżeństwo między głównymi bohaterami zostało zaaranżowane i miało zapewnić pokój między mafijnymi rodzinami, to starają się jakoś dojść do względnego porozumienia, co wcale w ich przypadku nie jest łatwe.

Ona — kocha kogoś innego.

On — nigdy nie chciał się ustatkować.

Ona — to córka szefa rosyjskiej mafii, która posiada swoje zdanie.

On — to brat głowy nowojorskiej mafii, który doskonale pamięta, ile wycierpiała ukochana jego brata z rąk rosyjskich gangsterów.

Czy to małżeństwo ma szanse przetrwać?

Odczuwam lekki smutek, że przygoda z przystojnymi braćmi dobiegła końca. Jednak z drugiej strony cieszę się, że miałam przyjemność ją poznać i razem z bohaterami mogłam stawiać czoła piętrzącym się przeciwnościom losu. Jeżeli są wśród Was fani historii spisanych przez Corę Reiley, to uprzejmie donoszę, że mamy nasz rodzimy odpowiednik, który szczerze polecam.

Za świetnie spędzony czas dziękuję Wydawnictwu Amare.

Costtello Brother Terror do kupienia na Bonito