„Nieposkromiona. Slade” Agnieszka Kotuńska

Victorię trudno poskromić – jest waleczna, wulgarna i trzyma się jedynie swoich zasad. Stres oraz problemy z młodszym bratem rozładowuje podczas nielegalnych walk w klatkach. Gdy po kolejnej z nich zostaje porwana przez ludzi Slade’a, powiązanego ze światem przestępczym przedsiębiorcy, dostaje szansę na nowe życie – musi „tylko” zostać żoną własnego oprawcy i pomóc mu w zemście. 
 Czy Victorię uda się ujarzmić i przygotować do misji? Czy kiełkujące między bohaterami uczucie nie pokrzyżuje im planów?
 „Nieposkromiona – Slade” to dynamiczna i pełna zwrotów akcji opowieść o miłości i walce. Jednak czy w takim układzie ktokolwiek może czuć się zwycięzcą?

Źródło opisu: https://wydawnictwo-vibe.pl/nieposkromiona—slade

Jak bardzo będziecie zdziwieni, jak powiem Wam, że mam dla Was kolejna interesującą lekturę? Zapewne nie bardzo, jednak rzeczywiście mam dla Was coś ciekawego.

Otóż przedstawiam Wam historię Victorii — młodej kobiety, której życie z początku toczyło się spokojnie u boku kochającej rodziny. Jednak jak można się tego domyślić, sielanka nie trwa zbyt długo. Pewnej tragicznej nocy jej poukładane życie wywraca się do góry nogami. Nagle staje się świadkiem egzekucji własnych rodziców i razem z młodszym bratem musi uciekać przed bardzo niebezpiecznymi ludźmi. Lata mijają, a Victoria zdołała ułożyć sobie jakoś życie, mimo ciągłego oglądania się za siebie, a niestety uzależnienie braciszka generuje kolejne kłopoty. Przez cały ten czas dziewczyna szkoliła się na tyle, aż stała się prawdziwą mistrzynią walk w klatce. Ostatnia spektakularna wygrana sprowadza na Victorię kolejny życiowy zwrot. Zostaje uprowadzona przez tajemniczego Slade’a, który ma dla niej propozycję nie do odrzucenia. Czy dziewczyna przystanie na jego warunki? Jak wysoka okaże się cena za jej prawdziwą wolność i co takiego będzie musiała zrobić Victoria?

Autorka postawiła na coś zupełnie innego i nie ukrywam, podobało mi się to. Z jawną premedytacją nie chcę Wam zdradzać całego pomysłu, abyście sami mogli go odkryć. Pani Agnieszka stworzyła niebanalną historię, której zdecydowanie daleko od miłej i lekkiej przygody. To opowieść o dwóch pokiereszowanych duszach, które muszą uporać się ze swoją przeszłością, a przy tym pałają prawdziwą żądzą zemsty.
Główna bohaterka to silna, choć trochę zagubioną osobowość z prawdziwym charakterem i pazurem, a za to kreacja Slade jest niesamowicie intrygująca. To postać, która dla zemsty jest gotowa do zejścia do samego piekła, to mężczyzna tajemniczy i emanujący siłą oraz nieustępliwością. Pomimo jawnego uczucia do Victorii, nie waha się nawet przez moment i dąży do realizacji swojego celu. Victoria zaś, zmagając się z traumą i przeciwnościami losu, musi podjąć trudne decyzje.
Do tego wszystkiego fenomenalnie została wpleciona intryga i dość ryzykowny plan. Dla takiego mola książkowego jak ja, który lubi takie historie to był prawdziwy rarytas i połączenie idealne. Autorka fajnie dopracowała całość w najdrobniejszych szczegółach i za to należy się ogromny plus. „Nieposkromiona” to prawdziwa emocjonalna przejażdżka bez trzymanki i już nie mogę się doczekać dalszej części tej historii. Gorąco polecam!

Za możliwość poznania Victorii i Slade dziękuję autorce.

„Nieposkromiona. Slade” do kupienia na Bonito