„Zaryzykuj ze mną” Jay Crownover

 

 

Bad boy i grzeczna dziewczyna. I dramatyczna miłość, która daje nadzieję i wiarę w szczęście
Pragnęłam tylko jego. Jakbym pragnęła go od zawsze. Ale czy mogłabym podzielić się z nim moimi sekretami i przestać w końcu dźwigać je sama?
Czy heavymetalowiec i grzeczna dziewczyna mają szansę na wspólną przyszłość? Czy odnajdą się w zamęcie uczuć i zapomną o przeszłości?

AYDEN: Jet Keller był jedną wielką pokusą, w zbyt obcisłych skórzanych spodniach i ze zbyt wieloma bolesnymi tajemnicami ukrytymi w ciemnych oczach. Był szaloną rockandrollową fantazją każdej dziewczyny. Ale ja miałam dość szaleństw i niegrzecznych chłopców. Zbyt dobrze wiedziałam, jak mogą ranić…
JET: Ayden Cross była zagadką i za każdym razem, kiedy myślałem, że jestem bliski jej rozwiązania, udowadniała, jak bardzo się mylę. Sądziłem, że jest jeszcze jedną ślicznotką z długimi na kilometr nogami, a okazało się, że w ogóle jej nie znam. Że to właśnie ona może nauczyć mnie, że warto mieć nadzieję. Że warto zapomnieć o nienawiści…

 

JAY CROWNOVER zdobyła ogromną popularność powieścią BUNTOWNIK, wydaną jako e-book i sprzedaną w 115 000 egzemplarzy. Zdobyła 2. miejsce na liście Amazonu.
Powieści JAY CROWNOVER to jedne z najpoczytniejszych książek w bijącym rekordy popularności w USA gatunku New Adult o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.
W 2014 roku ZARYZYKUJ ze mną i jej kontynuacja ZARYZYKUJ miłość weszły na listy bestsellerów literatury dla dorosłych „New York Timesa”.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/powiesc-obyczajowa/zaryzykuj-ze-mna-tom-1,p1601

 

„Zaryzykuj ze mną” jest typowym romansidłem, może nie zapewni nam silnych i mocnych wrażeń oraz materiału do przemyśleń, ale na pewno zapewni nam chwilę relaksu.

Ayden – dziewczyna , która za wszelką cene ucieka przed swoją przeszłością. Stworzyła wokół siebie mur i iluzję siebie i swojej przyszłości. W jej wyobrażeniu nie ma miejsca dla faceta takiego jak Jet, który ze stabilizacją i zapewnioną przyszłością nie ma nic wspólnego. Wszystko to jednak okazuje się mało znaczące, gdyż niewyobrażalna chemia iskrzy miedzy nimi.

Może i nie jest to lektura wysokich lotów, ale w sumie wciąga. Jestem ciekawa jak dalej potoczą się losy bohaterów, zwłaszcza że przeszłość Ayden co raz bardziej daje o sobie znak, jak również sprawy rodzinne Jeta również odciskają swoje piętno.

Moim zdaniem nie potrzebnie historia tej pary została podzielona na dwa tomy, ale już zaczęłam czytać dalej.

Na wypad na plażę idealna.