„Ring 2” Anna Wolf

Po koszmarnym postrzale Bruno Salt przestał istnieć, ale dzięki FBI narodził się jako nowy człowiek.

Wszystko wskazuje na to, że plan federalnych się powiódł. Były bokser od kilku lat prowadzi klub bokserski, do którego trafia ciemnowłosa i skryta Harper. Jest tam jedyną kobietą, do tego piękną, od razu więc wpada mężczyźnie w oko. Nikt nie wie, że Harper skrywa pewną niebezpieczną tajemnicę, która zagraża nie tylko jej życiu. Z czasem okazuje się, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda, a jej relacje z bokserem komplikują się jeszcze bardziej. Żadne z nich nie przypuszcza, że prócz boksu i wzajemnego przyciągania do siebie, połączy ich coś więcej. Coś, przed czym oboje uciekają, kiedy uczucie między nimi zaczyna kiełkować.

Czy będą w stanie pokonać przeciwnika?

Czy może rzucą ręcznik na ring?

Źródło opisu: https://muza.com.pl/pl/products/ring-2-9351.html?query_id=1

Lubicie książki o sportowcach, czy raczej unikacie takich motywów? Macie swoje ulubione tematy, po które sięgacie w ciemno? Szczerze powiedziawszy, dla mnie przewodni motyw nie ma aż takiego znaczenia. Oczywiście niektóre aktualnie lubię troszkę bardziej, ale nie zamykam się na urozmaicenie. Czasami wybór danej lektury spowodowany jest moim nastrojem, tym co akurat dzieje się w moim życiu, albo po prostu coś mnie w niej zaintryguje. Osobną kwestią jest również sympatia do twórczości ulubionych autorów, po którą co tu ukrywać sięgam w ciemno. A skoro o ulubieńcach już mowa, to zapraszam Was serdecznie na kilka słów o nowej książce Pani Anny.

Lojalnie uprzedzam, że w przypadku książek Pani Ani nie jestem do końca obiektywna 🙂 Uwielbiam każdą, jedną bez wyjątku, a „Ring 2” tylko mnie w tym przekonaniu utwierdził. Po raz kolejny otrzymaliśmy historię wciągającą, porywającą, pełną pasji, namiętności i zawrotnych zwrotów akcji. To opowieść, która gwarantuje świetną rozrywkę i świetnie spędzony czas. Poznajemy parę upartych bohaterów — Bruna i Harper — oboje bezkompromisowi i zdeterminowani. Oboje usilnie uciekają od trudnej przeszłości i wszelkimi sposobami próbują stworzyć swoje życie od nowa. Ona jako kelnerka, on jako trener boksu. Ona przychodzi do niego poćwiczyć, a on nie może przestać o niej myśleć. Łączy ich jednak wspólna historia, o której nie wiedzą, a skomplikowana przeszłość zaczyna im deptać po piętach. Czy głęboko skrywane tajemnice ujrzą światło dzienne? Czy Bruno i Harper pokonają demony z przeszłości?

Pani Aniu to była kolejna świetna przygoda i jestem nią zauroczona. Pokochałam Bruna i Harper od pierwszej przeczytanej strony i wiem, że zdobędą prawdziwe rzesze fanów. Gorąco polecam.

Za egzemplarz do recenzji bardzo dziękuję Wydawnictwu Akurat.

„Ring 2” do kupienia na Bonito