„Arrow’s Hell” Chantal Fernando

Drugi tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons!


Anna jest siostrą Rake’a – członka klubu motocyklowego. Ten fakt sprawia, że życie uczuciowe dziewczyny jest bardzo skomplikowane. Brat na każdym kroku jej pilnuje. Dla mężczyzn z klubu jest zakazana. Jeżeli któryś z nich się do niej zbliży, może mieć poważne problemy.


Gdy Arrow – kumpel Rake’a – wpada jej w oko, Anna nie potrafi przestać o nim myśleć. Pragnie, żeby znowu się uśmiechał. Kiedyś stracił kogoś bliskiego i teraz jest tylko wrakiem człowieka.


Arrow wydaje się obojętny na jej wdzięki. Jednak prawda może być zupełnie inna. Anna nie wie, że on od dawna jej się przygląda…

Źródło opisu: https://wydawnictwoniezwykle.pl/arrows-hell

Sięgając po „Arrow’s hell” miałam lekkie obawy, czy to, że nie znam pierwszej części, będzie dużym problemem, aby móc się odnaleźć. Mimo tego postanowiłam zaryzykować, a co! Dzisiaj właśnie postaram się Wam napisać o swoich wrażeniach.

Moja intuicja w tym przypadku jednak mnie nie zawiodła. Książka jest tak napisana, że wcale nie trzeba znać jej poprzedniczki. Ba! Teraz to tym bardziej chcę poznać historię z „Dragon’s Lair”. No po prostu przepadłam i widzę dużą konkurencję do uwielbianych przeze mnie wątków mafijnych. Nic nie poradzę, że podobają mi się niegrzeczni bikerzy.

Autorka wrzuciła nas w świat pięknej (oczywiście), grzecznej doktorantki Anny, która do tej pory wiodła w miarę spokojne życie. Ma tylko brata, który zawsze był przy niej, co nie można powiedzieć o ich matce — narkomance i ojcu, którego nie znali. Anna jest ukochaną siostrzyczką Rake’a, członka klubu motocyklowego Wind Dragons. Rake za punkt honoru obrał chronienie Anny od wszelakiego zła i niebezpieczeństwa. Zleca nawet swoim klubowym braciom, aby ją pilnowali, chronili, odbierali z zajęć lub od koleżanek itp. Wśród nich jest także Arrow, który udaje nawet przed samym sobą, że siostra Rake’a jest mu całkowicie obojętna. On sam jest zamknięty w sobie i nikogo do siebie nie dopuszcza od lat. Nie chce ponownie przeżyć, tego, co go spotkało, do tej pory nie uporał się ze swoimi demonami z przeszłości. Jednak pięknej Annie udaje się pomalutku burzyć wzniesiony przez niego mur, co wcale mu się nie podoba. Im bardziej Arrow się broni, tym bardziej przewrotny los pcha go w jej kierunku. Czy Anna będzie umiała w pełni zaakceptować prawa rządzące w Wind Dragons? Czy Arrow będzie umiał się ponownie zaangażować? Czy mimo przeciwności uda się im odnaleźć wspólne szczęście?

Chciałabym Wam powiedzieć, że przy tej lekturze bawiłam się świetnie. Otrzymałam wartką akcję, skrywane tajemnice sprzed lat, świetnie wykreowanych bohaterów i interesującą fabułę. Dodatkowo mierzymy się razem z głównym bohaterem z ogromną rozpaczą i bólem. Toczymy walkę z wyrzutami sumienia, które wyniszczają od środka. Przy tej lekturze, to właśnie główny męski bohater skradł moje serducho. Na pewno czytając „Arrow’s hell” nie będziecie narzekać na nudę. Jeżeli właśnie tego szukacie, a przy tym jesteście fanami niebezpiecznych motocyklistów, to ta pozycja jest dla Was. Ja osobiście polecam.

Za możliwość poznania tej historii dziękuję Wydawnictwu NieZwykłemu.