„Piekło Hulka” Agnieszka Siepielska


Mistrzyni mafijnego humoru powraca z drugim tomem serii o motocyklistach!


„Dlaczego ona nie cierpi z powodu tego, co zrobiła, kiedy ja cały czas płonę w piekle, które mi zgotowała?”.
Hulk


Podczas pobytu w domu rodzinnym Jay spotyka Chloe – dziewczynę, którą znał od dziecka. Patrzy na nią jak oniemiały, ponieważ nigdy by się nie spodziewał, że podlotek zmieni się w taką piękność.
I co gorsza – chyba się zakochał.
Wszystko układa się idealnie. Kiedy Chloe zachodzi w ciążę, Jay postanawia kupić pierścionek zaręczynowy i się oświadczyć. Jednak to, co stanie się później, będzie przyczyną jego cierpienia przez kilka długich lat. Dziewczyna zrani go najboleśniej jak to tylko możliwe.
Kiedy po latach Jay widzi ją w klubie, nie może uwierzyć w to, jakie ma szczęście. W końcu będzie mógł się zemścić. Chloe zapłaci za to, co zrobiła! Zgotowała mu piekło, a teraz sama pozna jego smak.

Źródło opisu: https://wydawnictwoniezwykle.pl/pieklo-hulka

Pragnę więcej! 

„Piekło Hulka” to druga część o niebezpiecznych i nieziemsko przystojnych bikerach z gangu „Sinners&Reapers”. Nie będę ukrywać, że czekałam na nią z utęsknieniem i odliczając kolejne dni do premiery. Chcecie wiedzieć, o czym mniej więcej, o czym jest ta książka?
Zapraszam na kilka słów ode mnie.

Tym razem mamy przyjemność śledzić losy Chloe i Jaya, przezwanego przez Nikki Preston żartobliwie Hulkiem. Przed laty tę dwójkę łączyło bardzo wiele. Jay świata poza tą dziewczyną nie widział. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić, a ich miłość jest silniejsza od wszystkiego. Jednak pewnego dnia wydarzyło się coś, co ich zniszczyło. Po kilku latach przewrotny los znowu postanowił z nich zakpić i skrzyżować ich drogi. Okazało się, że stare rany wcale się nie zabliźniły, a tłumiony ból i żal nadal głęboko w nich siedzi. Po wyrozumiałym zakochanym nastolatku nie pozostał ślad, Jay obecnie spotyka się z kobietami tylko na jedną noc, nie obiecując im nic w zamian. Wszelkimi sposobami próbował wymazać z głowy i serca obraz swojej jedynej miłości. Chloe w ciągu tych kilku lat, stara się dzielnie łączyć koniec z końcem. Podejmuje nawet pracę striptizerki w nocnym klubie, codziennie udaje kogoś, kim nie jest. Poświęciła już naprawdę wiele, ale ma świadomość, że życie nie jest bajką i czasami zmuszeni jesteśmy wybrać mniejsze zło dla dobra ogółu. Boi się jednak, że jej poświęcenie pójdzie na marne przez głupi błąd. Hulk nie może poradzić sobie ze spotkaniem Chloe. Z jednej strony nienawidzi jej i nie umie jej wybaczyć, a z drugiej nie wyobraża sobie, żeby ktoś mógłby ją skrzywdzić. Nie wie, że ona nadal go kocha i nigdy nie przestała. Czy i tym razem miłość wygrać? Co takiego wydarzyło się kilka lat temu i co skrzętnie ukrywa Chloe? Czy po tym wszystkim, co przeszli ta dwójka ma szansę na wspólną przyszłość? No cóż, odpowiedzi na te pytania znajdziecie, czytając książkę.

„Piekło Hulka” to pozycja, przy której nie sposób się nudzić. Ciągle się coś dzieje. Dodatkowo akcja powieści nie skupia się wyłącznie na głównej parze bohaterów. Mamy możliwość poznania dalszych perypetii Paxtona i Nikki, tajemniczego i mrocznego doktorka Coltona (na to rozwinięcie czekam chyba najbardziej), dalsze losy nieszczęśliwego brata Paxtona- Reeda i jeszcze kilku innych interesujących członków gangu. Pani Agnieszka rozbuchała moją wyobraźnię co do dalszych tomów, których już teraz nie mogę się doczekać. Dla mnie dużym plusem i prawdziwym smaczkiem było wplecenie w „Damie Paxtona” i w „Piekle Hulka” pewnej intrygującej postaci, doskonale znanej z innej serii autorki. Dotarło do mnie, że bezsprzecznie stałam się fanką pióra Pani Siepielskiej i w ciemno wezmę wszystko wychodzące spod jej pióra, do czego Was gorąco zachęcam.

Za świetną i niebezpieczną przygodę bardzo dziękuję Wydawnictwu NieZwykłemu.

Zostawiam również linki do recenzji innych pozycji autorki: