„Pucked” Helena Hunting

Pierwsza powieść z cyklu Pucked, z którą chętnie pójdziesz do łóżka!

Nie mogę się doczekać, kiedy znowu położę na tobie usta. Zjem cię, jakbym czekał w celi śmierci na egzekucję, a ty byłabyś moim ostatnim, cholernym posiłkiem. – Alex Waters, „Pucked”

Mając za przyrodniego brata słynnego zawodnika NHL, Violet Hall doskonale wie, jak wiele gwiazd hokeja posiada reputację playboya. Dlatego nie jest zainteresowana legendarnym kapitanem drużyny, Alexem Watersem, ani jego ładniusią, poobijaną buźką i twardym jak skała sześciopakiem na brzuchu. Jednak kiedy Alex zmienia błędne przeświadczenie Violet dotyczące niskiego poziomu intelektualnego u hokeistów, staje się dla niej kimś więcej niż tylko gorącym ciałem z pasującą do niego twarzą.

Cierpiąc z powodu pomyłki w ocenie, Violet odkrywa jak dobrze Alex radzi sobie z kijem hokejowym, który ma w spodniach. Wierzy, że magiczna, pełna orgazmów noc z Alexem jest właśnie tym, czym jest: jednorazową przygodą. Jednak Alex zaczyna do niej wydzwaniać, pisać SMS-y i e-maile oraz wysyłać ekstrawaganckie i dziwaczne prezenty. Nagle zbyt trudno jest go ignorować, a jeszcze trudniej nie lubić.

Problem w tym, że media przedstawiają Alexa jako stuprocentowego podrywacza, a Violet nie ma ochoty brać udziału w jego grze.

Helena Hunting, autorka bestsellerów z listy „New York Timesa” i „USA Today”,twórczyni serii Pucked,mieszka na obrzeżach Toronto wraz ze swoją niewiarygodnie tolerancyjną rodziną i dwoma umiarkowanie nietolerancyjnymi kotami. Romanse współczesne, które pisze są zarówno pełnymi dramatów i emocji powieściami z gatunku New Adult, jak i romantycznymi komediami sportowymi.

„Pucked” to lektura obowiązkowa. Czytając ją, będziecie pokładać się ze śmiechu, głęboko wzdychać i wachlować z gorąca. 5 gwiazdek!

Daisy Prescott, autorka bestsellerów z listy „USA Today”

Źródło opisu: http://szostyzmysl.com.pl/pucked/

Źródło zdjęcia: http://szostyzmysl.com.pl/pucked/

Przyznam się, że nie mogłam się doczekać, kiedy ta książka trafi w moje ręce. Raczej spotkałam się z opiniami, że jest super, och i ach.

Gdy tylko do mnie dotarła od razu zabrałam się za czytanie.

No i cóż….. z całą pewnością jest ot erotyk i w nie których miejscach faktycznie można czytać z wypiekami na twarzy i rzeczywiście gdzie nie gdzie jest nawet dość zabawnie, ale jednak czegoś mi zabrakło. Chociaż uważam że jest ona do przeczytania i finalnie nie jest taka zła. Sam styl jest miły, lekki i przyjemny. Natomiast nie jest to historia, która zostanie z nami na dłużej, ale idealnie nada się jako tzw. Przerywnik lub na zimny deszczowy, jesienny wieczór.

Alex Waters to kapitan jednej z najlepszych drużyn hokejowych. Przystojny, umięśniony i bogaty. W oczach całego świata uchodzi za niegrzecznego playboya, uganiającego się za wszystkimi spódniczkami w zasięgu wzroku. Alex prywatnie jest absolutnym przeciwieństwem swojego alter ego. Jedyne cechy wspólne ze swoim wykreowanym wizerunkiem to to, że do tej pory nie w głowie mu były poważne związki, a tylko osiągnięcie swoich zawodowych celów. A szum medialny był mu potrzebny, aby w głównej mierze przybliżyć się do jego osiągnięcia. Wszystko zmienia się, gdy po wygranym meczu poznaje siostrę swojego kolegi z drużyny – Violet. Jedynym problemem jest to, że ona nie jest nim zainteresowana. Ale jak to zawsze bywa, magiczna siła, ciągnie tę dwójkę do siebie, nie pozbawiając ciekawych wrażeń. A jakich to musicie sprawdzić sami. 🙂

Oczywiście ta historia nie jest szczególnie rozbudowana i nie możemy się spodziewać nie wiadomo jakiego przekazu. Ale można na jej przykładzie zobaczyć jak plotki lub niesprawdzone informację mogą odbijać się na życiu ludzi i jak bardzo pozory i krzywdzące stereotypy mogą zmylić nasz osąd w stosunku do innych ludzi. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachęcić do lektury, a za możliwość przeczytania oraz zorganizowanie Book Tour, bardzo dziękuję Marcie z bloga pozeram-ksiazki-jak-ciasteczka.blogspot.com