„Nieustępliwy szef” Agnieszka Brückner

Aaron Stone nawet w najgorszych koszmarach nie przewidział, że jeden studencki wybryk pociągnie za sobą lawinę tak strasznych konsekwencji. A jednak stało się. Po latach mężczyzna przysięga sobie odnaleźć córkę ochroniarza, a także zrekompensować jej swoje winy. Ale sprawa nie jest prosta, ponieważ Hannah Davis zapadła się pod ziemię i nikt nie ma pojęcia, co się z nią dzieje.

Gdy mężczyzna spotyka na swojej drodze Anę Roth, nie podejrzewa, jak ta projektantka namiesza w jego życiu. Proponując jej nadzorowanie remontu hotelu, ma zamiar zbliżyć się do kobiety, która w bardzo krótkim czasie zawładnie jego umysłem. Wszystko się jednak komplikuje, gdy Aaron odkrywa sekrety swojej pracownicy, a zza krat wychodzi były mąż Any, zapowiadając na niej zemstę.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Źródło opisu: https://wydawnictwoniezwykle.pl/nieustepliwy-szef

Kochane moje Moliki, dawno mnie tu taj nie było, ale mam dla was dobrą wiadomość. Jakiś czas temu przeczytałam książkę, która mam nadzieję, spodoba się i Wam. Korzystając z dnia wolnego, chciałabym się z Wami podzielić moimi krótkimi wrażeniami i zaproponować Wam pomysł na całkiem przyjemnie spędzony czas.

Za sprawą Pani Agnieszki powracamy do rodziny Stone, przenosimy się tym razem do świata Aarona Stone, najstarszego z rodzeństwa. Aaron funkcjonuje się z poczuciem winy i żalem, które nie dają mu spokoju od lat, a dodatkowo uczucia te zostały bardzo spotęgowane historią Emily i Gabriela. Mimo że Em mu w pełni wybaczyła, nie mógł zapomnieć o tym, jak bardzo zranił również niewinną dziewczynę. Zrobił wszystko, co w jego mocy, aby ją odnaleźć i choć trochę zrekompensować jej swój szczeniacki wybryk, który doprowadził do śmierci jej ojca.

W międzyczasie poznajemy ambitną i zdolną dziewczynę — Anę Roth, która musiała zrezygnować ze studiów i podjąć pracę asystentki w biurze projektowym. Nie mając dyplomu, nie ma szans na lepsze stanowisko i co za tym idzie, pensję. Jej szefowie z jawną premedytacją wykorzystują jej umiejętności i obarczają ją zadaniami, które zdecydowanie wykraczają poza jej zakres obowiązków. Kiedy do biura zgłasza się nowy potencjalny klient, Ana spodziewa się kolejnej pracy po godzinach i licznych godziny spędzonych przy komputerze, nawet nie bierze pod uwagę poprawy swojej sytuacji — a może jednak tym razem się myli? Ann i Aaron poznają się w niezwykłych okolicznościach. Ona potrzebująca lepszej pracy. On bogaty i wpływowym biznesmen, który szuka kogoś z talentem i wyczuciem. Czy tej dwójce uda się w końcu odmienić swoje dotychczasowe życie? Czy Ann zostanie wreszcie doceniona? Czy Aaron zapomni o przeszłości i wybaczy samemu sobie? Jakie jeszcze głęboko skrywane tajemnice ujrzą światło dzienne?

Bardzo się cieszę, że miałam okazję przeczytać tę książkę. Kontynuuje ona w pewnym sensie historię, która już mnie zafascynowała w poprzednim tomie. Z wielką ciekawością śledziłam losy nie tylko starszego brata, który musiał zmierzyć się z wieloma trudnościami i wyzwaniami, ale także kobiety, która pomimo swojego wieku przeszła już niejedno. Autorka ponownie i z niesłychaną łatwością stworzyła wiarygodną i interesującą opowieść o młodych ludziach, którzy mają swoje rany i sekrety skrywane bardzo głęboko, na dnie swojej duszy. Na uwagę zasługuję również fakt, że w książce nie ma tylko miłości, ale także pewne napięcie, tajemnice, a także niebezpieczeństwo. Wiecie, że lubię czytać zarówno romanse, jak i kryminały, a tutaj znalazłam idealne połączenie. Dodatkowo historia w „Nieustępliwym szefie” pokazuje, jak ważne i kruche jest zaufanie i to jak trudno jest je odbudować. Mam nadzieję, że skusicie się na tą lekturę i że będziecie się bawić równie dobrze, czytając ją, jak ja. Pozdrawiam was serdecznie i do zobaczenia wkrótce!

Za możliwość zrecenzowania te książki dziękuję Wydawnictwu NieZwykłemu.

„Nieustępliwy szef” do kupienia na Bonito