„Storm” Anna Wolf

Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze…

Summer jest samotną matką czteroletniego Arona. Niedawno straciła pracę, ponieważ odmówiła zostania kochanką swojego szefa. Nie mając wyboru, zwróciła się o pomoc do jedynej bliskiej jej osoby – kuzynki Connie. Przyjeżdża do Jackson w Tennessee, by złapać oddech i postarać się odbić od finansowego dna. Czegoś jednak nie przewidziała… Niespodziewanie spotyka niewidzianego od lat ojca jej syna – Storma, prezesa klubu motocyklowego.

Czy Summer uda się ukryć prawdę przed Stormem? Jaki wpływ na rozwój sytuacji będzie miała jej przyjaźń z innym bikerem ze Storm Riders? I jak inni członkowie Storm Riders MC przyjmą rewelacje na temat ich prezesa?

Storm to kontynuacja serii „Storm Riders MC”, przygód członków klubu motocyklowego znanych z kart „Blade’a”. Opowieść o mężczyznach, którzy na co dzień są twardzielami, lecz potrafią oddać serce ukochanej kobiecie i stać się wobec niej czuli i opiekuńczy.

Źródło opisu: https://muza.com.pl/grzeszne-ksiazki/4113-storm-9788328719347.html?search_query=storm&results=10

Pani Anna kupiła mnie już jakiś czas temu swoją mafijną serią „Gangsterzy” i do tej pory uważam ją za jedną z lepszych na naszym rynku wydawniczym. Tym razem jednak autorka postanowiła stworzyć gorący cykl z motocyklowym motywem. Co prawda „Storm” jest drugim tomem z serii Storm Riders MC i miałam lekką obawę czy będę umiała się odnaleźć, ale wiecie co ……….

………..nie żałuje żadnej poświęconej minuty. Autorka przedstawiła nam trudną historię Summer, która samotnie wychowuje czteroletniego synka Arona. Przez ostatnie pięć lat, życie jej nie rozpieszczało. Gdy ostatni pracodawca zaproponował jej niemoralną propozycję, zaryzykowała, spakowała siebie i syna i wróciła do Jackson do swojej kuzynki, która jako jedyna nie odwróciła się od niej przez te wszystkie lata. Summer nie przewidziała jednak jednego, że może spotkać tutaj ojca swojego dziecka, dupka, który ją upokorzył i jej nie uwierzył. Ich przypadkowe spotkanie po latach dla obojga nie jest przyjemnym przeżyciem. Mimo upływu czasu on nie chce mieć nic wspólnego z kłamczuchą i manipulantką, ona ma do niego żal. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że Storm jest prezesem klubu motocyklowego i to on zasadniczo rządzi miastem. Czy tej dwójce uda się dojść do porozumienia? A może nie da się ot, tak zapomnieć wyrządzonych krzywd?

„Storm” chwycił mnie bardzo mocno za serce i miażdżył je za każdym razem, kiedy główna bohaterka wspominała o ostatnich latach swojego życia. Przyznaję, że początkowo osobiście chciałam udusić Dantego, wielkiego pożal się boże, prezesa, ale koniec końców oboje podbili moje czytelnicze serducho. Pani Wolf stworzyła naprawdę emocjonalną i niezwykle dynamiczną opowieść o skomplikowanej miłości dwójki doświadczonych przez los osób. Całość jest nieprzewidywalna i zaskakująca. Wzajemne napięcie jest wręcz namacalne. Summer to dla mnie niesamowicie waleczna kobieta, która dla dobra swojego ukochanego dziecka jest w stanie zamienić się w prawdziwą lwicę. Nie jest nijaką, bojącą się swojego cienia zastraszoną cichą myszką, a on to mężczyzna, który także przeszedł wiele, przeszłość odbiła na nim swoje piętno. Niebezpieczny i pociągający, prawdziwy bad boy, który jednak głęboko w sobie skrywa swoje prawdziwe uczucia. Och jak ja takich bohaterów bardzo lubię 🙂

Muszę Wam powiedzieć, że ja bawiłam się świetnie, przepadłam w tej historii bez reszty i mimo że nie znam pierwszego tomu, odnalazłam się bezproblemowo, za co oczywiście należy się wielki plus. Dodatkowo uwielbiam takie historie, gdzie lojalność między swoim „braćmi” jest wartością najważniejszą. Gdzie schemat „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” jest ciągle żywy. W przypadku Storm Riders mamy tu tego całkiem sporo. Ja ze swojej strony gorąco Wam polecam tę książkę, zwłaszcza teraz na te ponure i zimowe wieczory.

Za możliwość poznania Dantego i Summer, bardzo dziękuję Wydawnictwu Akurat.

„Serce gangstera” Anna Wolf

„Zemsta gangstera” Anna Wolf

„Ryzyko Gangstera” Anna Wolf

„Pokusa gangstera” Anna Wolf

„Gorące lato. Grzeszne opowieści” Świst, Wolf, Langner, Lingas-Łoniewska, Sinicka, Suchocka, Siepielska, Szafrańska, Staniszewska, J.B Grajda

„Nie zostawię cię” Anna Wolf

„Zimowe serca” Anna Wolf